Голова комітету Верховної Ради Андрій Клочко заявив про тиск з боку активістів Коцюбинського

photo_2020-06-30_09-42-12

На голову комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка тиснуть щодо приєднання Коцюбинського до Києва. Про це повідомив сам народний депутат 25 червня під час онлайн-інтервю на сторінці комітету у фейсбуці.

«Там є окремі активісти, які вже 3—4 роки постійно розповідають, що не змогли з дитиною із Коцюбинського доїхати до лікарні. І ця історія щоразу подається як нова. Більше нічого конструктивного нема! Чому саме Коцюбинське повинне доєднатися до Києва? У грудні минулого року під час засідання робочої групи щодо Коцюбинського ми всі разом вирішили, що це буде окрема територіальна громада. Пройшло 6 місяців. Знову активістам треба сказати, що “Коцюбинське – це Київ”. Можливо. Але дайте доводи. Давайте попрацюємо разом. Проведіть актуальні слухання. Чому ви наполягаєте і заставляєте прийняти рішення під тиском на мене як на голову?… Чому ми повинні постійно чути одного-двох активістів, які висловлюють думку, що Коцюбинське — це Київ? Треба враховувати всі думки і запрошувати всіх, хто проживає в Коцюбинському, саме до живого обговорення. А мені кажуть: “Давай швиденько приймемо, бо це ж до виборів треба! А потім воно немає сенсу”. Кому немає сенсу? Людям, які там проживають чи якомусь окремому активісту?» — зазначив Андрій Клочко.

Також голова комітету зауважив, що вважає неактуальними дані громадських обговорень, які проводилося в Коцюбинському два роки тому. Нагадаємо, тоді в місцевому Будинку культури пройшло зібрання, на якому не обирали ані головуючого, ані секретаря, присутні не отримували бюлетенів для голосування. Голоси, які збирали поза залом, де проходили збори, рахували за зачиненими дверима в кабінеті тодішньої селищної голови Ольги Матюшиної. За цими даними, 670 осіб із 25-тисячного Коцюбинського висловилися за приєднання селища до столиці.

«Вчора (24 червня 2020 р. – ред.) до мене телефонувала з Руху “Чесно” пані Ірина (Ірина Федорів – ред.). Я достатньо