Реклама

Голова Студпарламенту ДПУ представила Ірпінь на IV Конгресі Української Студентської Ліги

Голова Студпарламенту ДПУ представила Ірпінь на IV Конгресі Української Студентської Ліги

Голова Студпарламенту Державного податкового університету Олександра Ільніцька представила свою університетську спільноту на IV Конгресі Української Студентської Ліги. Про це повідомили у пресслужбі ДПУ.

IV Конгрес УСЛ проходив у Києві з 14 по 16 липня. На ці дні до столиці з’їхалася молодь з усіх куточків України.

«Конгрес став платформою для взаємодії студентських організацій з урядовими структурами та бізнес-середовищем. Від імені студентського середовища мого рідного ірпінського Державного податкового університету взяла участь у круглих столах з представниками міністерств, компаній та молодіжних організацій. Одним із ключових моментів Конгресу було прийняття до лав спілки нових повноправних членів та презентація програм кандидатів на Голову Виконавчої Колегії Спілки. Конгрес Ліги — це важлива для кожного з нас подія, і ми були раді розділити її. Це стало початком нашої плідної та довгострокової співпраці», — повідомила Олександра Ільніцька у коментарі пресслужбі Державного податкового університету.

Нагадаємо, 1 липня у місті Луцьк відбулася Генеральна асамблея найбільшої студентської організації – Української асоціації студентів (УАС). Там було оновлено керівний склад асоціації. Олександру Ільніцьку обрано віце-президенткою УАС з регіонального розвитку.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!