Реклама

Головного архітектора Гостомеля судитимуть через махінації з документами

Hostomel

Бучанська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно начальника управління містобудування, архітектури та земельних ресурсів однієї з селищних рад Київщини. За даними слідства, він за відсутності потрібних повноважень видав дозвіл на проєктування будівництва багатоповерхівки. Про це повідомляють у Київській обласній прокуратурі.

За інформацією джерел ITV, йдеться про головного архітектора Гостомеля Володимира Єрмолаєва.

Слідчі встановили, що будівництво багатоповерхівки, на проєктування якої були видані документи, планувалося на землі комунальної власності. Чиновник вніс відповідні дані до державного реєстру та засвідчив їх електронним підписом.

«Проте, вказані дії архітектор вчинив за відсутності повноважень діяти від імені селищної ради та необхідних документів. Це призвело до порушення процесу обробки інформації та її підробки», — зазначають в прокуратурі.

Архітектору інкримінують частину 5 статті 361 Кримінального Кодексу України, йому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, на початку червня Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади начальника Гостомельської селищної військової адміністрації Сергія Борисюка. Новим начальником став Сергій Смаль.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама