Реклама

Гостомельські школярки здобули призові місця на Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості

Photoeditorsdk Export 2020 04 27t163644.509

Старшокласниці Ірпінської школи №13 (Гостомель) вибороли призові місця на ХХV Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому дню Землі. Фестиваль проходив в онлайн-режимі. Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

«Вітаємо дівчат із команди Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів № 13 «Максимум» та їхнього керівника, учителя громадянської освіти Олену Шпильковську, які вибороли ІІ місце на Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому дню Землі, в номінації «Громадська думка». А також вітаємо з першим місцем Світлик Дар’ю, яка перемогла в тематичній сесії «Етичне лідерство» і стала кращою серед 14 учасників», — зазначається в повідомленні.

До складу команди «Максимум» входили Дар’я Світлик, Ірина Дубас та Анна Оропай. Гостра боротьба проходила впродовж чотирьох днів. Дівчата знімали відео, виготовляли постери, брали участь в онлайн-дискусіях, захищали свої проєкти тощо. У результаті гостомельські школярки залишили позаду 12 команд.

Керівник команди Олена Шпильковська

На головному фото — Дар’я Світлик

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама