Готовий на 40 %: як відбудовують міський стадіон «Чемпіон» в Ірпені

Готовий на 40 %: як відбудовують міський стадіон «Чемпіон» в Ірпені

Сьогодні очільник Київської ОВА Микола Калашник та заступниця керівника Офісу Президента України Олена Ковальська перевірили хід відбудови міського стадіону «Чемпіон» в Ірпені. Про це повідомили у КОВА.

Нині тривають роботи з підсилення несучих конструкцій і фундаменту, відновлення металевих ферм, благоустрою території. Паралельно облаштовуються сучасні роздягальні з душовими, технічними приміщеннями та безбар’єрним доступом, відновлюються інженерні мережі й тренувальні зони. 

2025 09 18 17.48.48
2025 09 18 17.48.58
2025 09 18 17.49.14

«Уже сьогодні можна побачити результат: об’єкт готовий приблизно на 40%, і роботи тривають. «Чемпіон» стане не лише місцем для гри, а й символом стійкості, відбудови та розвитку нашої області. Спорт має повертатися в громади, і ми докладаємо всіх зусиль, аби Київщина була прикладом у цьому напрямі», — розповів начальник КОВА Микола Калашник.

2025 09 18 17.49.21

Нагадаємо, стадіон зазнав серйозних ушкоджень унаслідок російської збройної агресії. Його відновлення стало можливим завдяки фінансуванню фандрейзингової платформи United24 та ініціативі українського футболіста Андрія Шевченка. Проєкт передбачає заміну покриття та комплексне оновлення інфраструктури: трибун, роздягалень, спортивних майданчиків і прилеглої території.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпені закликають дотримуватися заходів безпеки під час Великодніх свят

Сьогодні, 21:06

Детальніше
В Ірпінській громаді триває видача гуманітарної допомоги за підтримки БФ «Благомай»

Сьогодні, 19:21

Детальніше
На Київщині поліцейські викрили чоловіка, який зберігав пластид і набої

Сьогодні, 17:51

Детальніше
В Ірпінській громаді працює центр підтримки жінок та дітей

Сьогодні, 17:49

Детальніше
Юлія Тимошенко завітала до Ірпеня напередодні Великодня (відео)

Сьогодні, 16:45

Детальніше
Ірпінські ліцеїсти — у ТОП-5 світу на Teens in AI 2026

Сьогодні, 14:08

Детальніше
Київщина — лідер в Україні за темпами зростання доходів

Сьогодні, 13:04

Детальніше
На Київщині викрили групу, яка тиснула на підприємців

Сьогодні, 12:00

Детальніше
В Ірпені оновлюють дорожню розмітку після зими

Сьогодні, 10:44

Детальніше
150 пасок до Великодня: гостомельські освітяни передали допомогу бахмутцям

Сьогодні, 10:21

Детальніше
Ірпінців запрошують на «каву з педіатром»

Сьогодні, 09:56

Детальніше
Всі новини