Графік роботи мобільного пункту обігріву в Ірпені відкорегують відповідно до попиту, — Маркушин (відео)

Без імені12

Графік роботи пункту обігріву на колесах, який почав курсувати Ірпенем, після 25 січня може бути відкорегований відповідно до попиту з боку мешканців міста. Про це сьогодні в ефірі телепрограми «Сніданок із 1+1» розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Ми підписали (з організаторами пункту обігріву – ред.) меморандум на місяць, але після цього ця співпраця не завершиться. Можливо, буде змінений графік. Ми будемо дивитися, де більше потрібно надовше зупиняти цей наш автобус. Де буде більший попит – там більше годин буде стояти, де менший попит – там менше», – сказав мер.

На його думку, «пункт незламності» на колесах швидко завоює популярність у місті.

«Я впевнений, що вже за декілька днів буде дуже великий попит, бо це щось нове. І з дітьми будуть приходити», – вважає Маркушин.

Він нагадав, що у фургоні є кава, чай, печиво, можна підзарядити телефони і ноутбуки та скористатися інтернетом. Якщо відвідувачів багато, то зарядити електронні пристрої можна на столику, який ставлять поруч із мобільним пунктом.  

Пряме включення за участю Олександра Маркушина відбулося зі стоянки пересувного пункту обігріву в мікрорайоні Романівка. «Почали з нашого мікрорайону Романівка, сьогодні ми тут відкриваємо маршрут. Цей район у нас бойовий, йому дуже-дуже сильно дісталося, бо тут ішли запеклі бої. Але Романівка вистояла, Ірпінь вистояв, і тепер це місто-герой», – відзначив міський голова.  

Він наголосив, що графік роботи пересувного пункту обігріву опублікований на його телеграм-каналі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!