Громада Алітуського району Литви передала в Ірпінь генератор

Photo 2023 01 19 16 28 16

З Алітуського району Литви, що має побратимські стосунки з Ірпінською громадою, прибули в Ірпінь генератор потужністю 60 кВт та мобільна установка для його перевезення. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

За словами мера Ірпеня, це устаткування буде використовуватися для оперативного підключення об‘єктів критичної інфрастуктури нашої громади під час відключення електроенергії.

«Висловлюю щиру вдячність меру Алітуського району Алгірдасу Врубляускасу, Посольству Литви в Україні, а також заступниці мера Алітуського району Далі Китавичене, аташе з питань енергетики Посольства Литви в Україні Лаурі Пушинскайте за підтримку Ірпеня та України!», — зазначив Маркушин.

Також він подякував за транспортування обладнання з Литви до Ірпеня компанії MB «APS trans» та керуючому справами виконавчого комітету Ірпінської міськради Дмитру Негреші — за ефективну комунікацію з міжнародними партнерами громади.

Нагадаємо, навесні минулого року Алітуський район передав Ірпеню автомобіль швидкої допомоги, наповнений медикаментами. Крім того, після початку війни громада Алітуського району надала багатьом ірпінським жінкам та дітям безпечний прихисток.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300