Громадянська мережа ОПОРА пояснила, як правильно заповнити виборчий бюлетень (відео)

Photoeditorsdk Export (35)

Громадянська мережа ОПОРА опублікувала відео з поясненнями, як правильно заповнити бюлетень під час голосування за кандидатів у депутати місцевих рад на виборах 25 жовтня.

«25 жовтня 2020 року відбудуться перші місцеві вибори за новим адміністративно-територіальним устроєм країни, із новим виборчим законодавством, за новою виборчою системою та з новою формою виборчих бюлетенів», — зазначається на сайті організації.

«Ми не говоритимемо про вибори сільських, селищних і міських голів, тому що голосування за них є вкрай легким — як ми завжди голосували в межах мажоритарної виборчої системи або за Президента: прості дані, ставимо галочку або хрестик. А от логіка, філософія бюлетеня за пропорційною виборчою системою в територіальних виборчих списках є дещо іншою», — відзначила голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Вона показала, як правильно заповнювати виборчий бюллетень — як проголосувати за партію, як саме писати цифри для голосування за кандидата — та розповіла, навіщо, окрім партії, голосувати за кандидата.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія України затвердила форму та кольори бюлетенів із виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.

Як повідомлялося, під час місцевих виборів 25 жовтня роз’яснювальні плакати на виборчих дільницях уперше міститимуть QR-коди для отримання інформації особами з порушеннями зору й слуху.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!