Громадянська мережа ОПОРА пояснила, як правильно заповнити виборчий бюлетень (відео)

photoeditorsdk-export (35)

Громадянська мережа ОПОРА опублікувала відео з поясненнями, як правильно заповнити бюлетень під час голосування за кандидатів у депутати місцевих рад на виборах 25 жовтня.

«25 жовтня 2020 року відбудуться перші місцеві вибори за новим адміністративно-територіальним устроєм країни, із новим виборчим законодавством, за новою виборчою системою та з новою формою виборчих бюлетенів», — зазначається на сайті організації.

«Ми не говоритимемо про вибори сільських, селищних і міських голів, тому що голосування за них є вкрай легким — як ми завжди голосували в межах мажоритарної виборчої системи або за Президента: прості дані, ставимо галочку або хрестик. А от логіка, філософія бюлетеня за пропорційною виборчою системою в територіальних виборчих списках є дещо іншою», — відзначила голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Вона показала, як правильно заповнювати виборчий бюллетень — як проголосувати за партію, як саме писати цифри для голосування за кандидата — та розповіла, навіщо, окрім партії, голосувати за кандидата.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія України затвердила форму та кольори бюлетенів із виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.

Як повідомлялося, під час місцевих виборів 25 жовтня роз’яснювальні плакати на виборчих дільницях уперше міститимуть QR-коди для отримання інформації особами з порушеннями зору й слуху.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов і Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня

Сьогодні, 18:26

Детальніше
Більш ніж у 30 будинках в Ірпені вже замінили пошкоджені вікна й двері, ще в 50 зроблять це до кінця місяця, – Маркушин (відео)

Сьогодні, 17:16

Детальніше
Для мешканців санаторію «Дубки» й «Залізного містечка» в Ірпені організовують спортивні тренування  

Сьогодні, 14:39

Детальніше
Абоненти Ірпіньводоканалу заборгували підприємству понад 35 млн грн

Сьогодні, 12:47

Детальніше
Україна отримає додаткове фінансування для впровадження заходів із енергоефективності

Сьогодні, 12:07

Детальніше
Українські військові обстрілюють ворога снарядами з написом «За Ірпінь» (відео)

Сьогодні, 11:09

Детальніше
«World Central Kitchen» готуватиме їжу для мешканців модульного містечка в Ірпені

Сьогодні, 09:48

Детальніше
Володимир Карплюк очолив представництво Конфедерації будівельників України в Київській області

10 сер 20:34

Детальніше
Всі новини