Реклама

ІЛІТ хоче передати 1 мільйон гривень Міністерству оборони

ІЛІТ хоче передати 1 мільйон гривень Міністерству оборони

Директорка Ірпінського ліцею інноваційних технологій Марія Гостін звернулася до Премʼєр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням, щоб Кабінет міністрів України вилучив з бюджету ліцею 1 мільйон гривень на дрони для української армії. Про це повідомили на сторінці ліцею у фейсбуці.

Таке рішення в Ірпінському ліцеї інноваційних технологій прийняли після того, як Кабінет міністрів України подав законопроєкт, що пропонує забрати у місцевих бюджетів частину податку на доходи фізосіб, отримані військовослужбовцями та поліцейськими (військовий ПДФО).

Варто зауважити, що ІЛІТ – єдинний госпрозрахунковий комунальний освітній заклад Ірпеня, де форма навчання є платною.

«Після вчорашньої ініціативи Кабміну про необхідність вилучення у місцевих бюджетів 120 млрд грн для закупівлі дронів ми розуміємо, що наш внесок хоч і невеликий, але він стане частиною Перемоги України. Саме тому я прошу Кабінет міністрів України знайти механізми вилучення з доходної частини бюджету Ірпінського ліцею інноваційних технологій 1 мільйону гривень на виробництво дронів для наших військових. Ці кошти наш ліцей заробив за останні роки роботи і це буде нашою вдячністю Українським Воїнам. На жаль, це може зробити своїм рішенням тільки Кабмін, бо наш ліцей не може юридично самостійно перерахувати ці кошти на армію. Разом з тим, я закликаю органи державної влади всіх рівнів відкласти на потім витрати, які можуть почекати, і допомогти нашим Героям відстояти Українську Державність», — зазначила директорка ІЛІТ Марія Гостін.

Нагадаємо, Ірпінський ліцей інноваційних технологій посідає перше місце за рейтингом Управління освіти і науки ІМР. Також цьогоріч ліцей увійшов до ТОП 100 закладів середньої загальної освіти Київщини за результатами НМТ. Навчальний заклад піднявся у рейтингу із 91 місця до 41.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!