Реклама

ІЛІТ святкує День народження

Яскравий дизайн, новітня техніка, сучасна система охорони – це Ірпінський ліцей інноваційних технологій. Рівно рік тому нове приміщення ліцею відкрило свої двері для учнів та педагогів. І саме цю дату тепер вважають днем народження закладу.

Олена Чернявська, заступник Ірпінського міського голови

«День народження — це не лише привід посвяткувати, але й підвести певні підсумки. Сьогодні наш ліцей інноваційних технологій дійсно має, чим пишатися. Багато своїх досягнень, стартапів, які вони розпочинають. До того ж, є такі інновації, які вони використовують в своїй роботі, в своїх проектах».

Сьогодні ліцей інноваційних технологій – це 110 учнів і 20 педагогів. Тут замість шкільного дзвоника на урок і перерву кличе музика, а вчителі до ліцеїстів звертаються на ви. Сама атмосфера, кажуть діти, спонукає до навчання.

Кабінети ліцею наповнені сучасною технікою. Уроки фізики, хімії, інформатики проходять із використанням всього необхідного устаткування. Тут регулярно проводять досліди, працюють над розробкою винаходів, займаються селекцією. У кабінеті біології, наприклад, уже є власна колекція тропічних рослин.

Але не лише працею розумовою живе ліцей. Тут також навчають працювати руками. Одинадцятикласники, наприклад, захопилися технікою стрінг-арт і почали творити оригінальні картини. Хоча і тут, переконують вчителі, без науки не обійтися.

У ліцеї кажуть, попри все, найціннішим, що вони мають — є люди. Це фахові педагоги, які люблять працювати з дітьми і учні, що хочуть навчатися і удосконалюватись щодня.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!