Інформація на сайті Фонду відновлення Ірпеня щодо пошкоджених будинків буде поповнюватися, – Карплюк (відео)

Photoeditorsdk Export (1)

Розміщена на сайті Фонду відновлення Ірпеня інформація щодо будинків, пошкоджених під час бойових дій, буде поповнюватися, а благодійники за допомогою сайту зможуть надавати підтримку у відновленні конкретних об’єктів. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці співзасновник фонду, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

«Я бачу велику активність у соціальних мережах стосовно того, що на сайті фонду, який презентували вчора, вказані не всі багатоквартирні житлові будинки й не всі ОСББ, які постраждали внаслідок російської агресії. Люди хвилюються, чи це вичерпний перелік, чи він буде поповнюватися, – зазначив Карплюк. –  Хочу запевнити вас, що дані щодо пошкоджених будинків на сайті є на стадії напрацювання, інформація щодо житлових комплексів, які зазнали руйнувань, буде поповнюватися й оновлюватися».

Він розповів, що зараз триває робота над розділом «Приватний житловий фонд», а кожен багатоквартирний будинок отримає розширену презентацію з фотографіями та відео.

«Крім того, розробляємо функцію, яка допоможе потенційним меценатам і спонсорам допомогти у відновленні конкретного ЖК чи приватного будинку», – повідомив співзасновник Фонду.

«Якщо у вас є ще якісь побажання і пропозиції щодо покращення роботи сайту, будь ласка, пишіть [email protected] або телефонуйте +38(067)4428511. Будемо дуже вдячні за допомогу!» – додав Володимир Карплюк.

Нагадаємо, вчора у зруйнованому ірпінському Центральному будинку культури та біля нього відбулася презентація громадської організації «Фонд відновлення Ірпеня», яку заснували мер міста Олександр Маркушин, народний депутат України Сергій Тарута і голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!