Інтернет-провайдер «Бест» знову краде абонентів компанії «Домінет» і нищить її майно

Photoeditorsdk Export 2022 05 18t133030.780

Працівники інтернет-провайдера «Бест» знову самовільно підключили до своєї мережі в Ірпені абонентів компанії «Домінет», пошкодивши при цьому її майно. Про це повідомляє телеграм-канал «Домінету».

«І знову неконкурентна боротьба. Сьогодні компанія «Бест» пошкодила нашу власність. Ми відновлюємо сервіс у будинку. Телефонуємо абонентам, щоб ті перевірили, чи запрацював сервіс. І тут наш абонент каже, що до його квартири постукала компанія «Бест», яка радісно повідомила, що ми («Домінет») не будемо більше надавати у цьому будинку сервіс. Тепер там працювати будуть тільки вони. І що найцікавіше – вони ВЖЕ ВИРІЗАЛИ КАБЕЛЬ ТА ВИВАРИЛИ ДО СВОЄЇ МУФТИ», – йдеться в повідомленні.

«Домінет» закликав своїх абонентів «не вестись на подібні провокації».

«Ми відновимо свій сервіс у всіх будинках по всіх населенних пунктах. Процес відновлення йде дуже важко та повільно, бо після бойових дій пошкоджена більша частина наших магістральних ліній. Дякуємо за очікування та розуміння», – зазначили в компанії.

Нагадаємо, раніше в будинках житлового комплексу «Грін Ярд» на вул. Білокур в Ірпені співробітники «Бесту» самовільно приєднали до своєї мережі низку абонентів компанії «Домінет», пошкодивши при цьому кабелі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!