Інвестгрупа «Molodist» розпочала залиття фундаменту другої черги ЖК «Молодість»

Ebf8305b 2b15 49e4 B902 492672d8b2ba 1024x471

Інвестиційна група «Molodist» розпочала залиття фундаменту другої черги житлового комплексу «Молодість». Про це повідомляє сайт компанії.

«ЖК «Молодість» – це сучасний проєкт інвестиційної групи «Molodist», який включає 26 п’ятиповерхових будинків першої черги та 15 п’ятиповерхових будинків другої черги, розташований на мальовничій Ірпінській набережній та знаходиться найближче до столиці з усіх житлових комплексів Ірпеня. Тут розміститься власний дитячий садочок, ресторан, салон краси, магазини та все необхідне для комфортного життя. Також на території ЖК відведені приміщення для аптеки та кав’ярні, інших сервісів. Спроєктовані місця для катання на велосипедах і роликах або неспішних прогулянок. Внутрішній простір ЖК буде повністю вільним від авто та перебуватиме під цілодобовою охороною. А для автовласників передбачений великий наземний паркінг», – зазначається на сайті.

У компанії нагадали, що в житловому комплексі «Молодість» діють акційні пропозиції на однокімнатні квартири та квартири-студії.

«Поспішайте обрати найкраще житло в передмісті столиці за приємною ціною!)», – наголошується в повідомленні.

Телефонуйте +38 097 601 47 77 або завітайте до офісу компанії за адресою: м. Ірпінь, вул. Донецька, 2а.

Графік роботи: 08:00–20:00 без перерв та вихідних.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!