Інвестиційна група «Молодість» узялася добудувати ЖК «Атмосфера» у Вишневому (відео)

У Вишневій міській раді відбулася зустріч АТОвців із Володимиром Співаком – директором ТОВ «Інвестиційна група “Молодість”». Саме ця компанія взяла на себе зобов’язання добудувати житловий комплекс «Атмосфера». Оскільки земля під ЖК призначалася учасникам АТО, їм тут має бути виділено 40 квартир. І ось уже четвертий тиждень поспіль на території майбутнього комплексу ведуться активні будівельні роботи.  

Володимир Співак, директор ТОВ «Інвестиційна група “Молодість”»:
«Почали фасадні, внутрішні роботи, роботи з комунікаціями, вставили повністю вікна, активно працюємо над під’єднанням зовнішніх комунікацій. Так що плануємо заселення цього будинку на осінь цього року».

Весь проєкт передбачає будівництво п’яти будинків. Збудувати всі обіцяють за два роки. Про це і йшлося на зустрічі з учасниками АТО.

Андрій Гончаров, голова Спілки учасників АТО м. Вишневе:
«Результатами зустрічі задоволені. Нас дуже радує те, що відновилося будівництво. І там дійсно зараз є рух, вставлені вікна й продовжуються роботи. Ми з нетерпінням давно чекаємо наші квартири для учасників АТО. Далі зі свого боку будемо контролювати хід будівництва й очікувати, щоб заселитися в це житло».  

Володимир Співак:
«Настрій у людей дійсно покращився. Ми створили робочу групу з мешканців, які повинні проживати в цьому будинку, і активно надсилаємо фотозвіти про щоденне виконання наших будівельних робіт».

А доки рекордними темпами триває будівництво, житловий комплекс «Атмосфера» потроху набирає інвестиційної привабливості та відновлює довіру в мешканців Вишневого.

Яна Ільницька, новий керівник відділу продажів ЖК «Атмосфера»:
«Попит досить хороший, оскільки в нас дуже високі темпи будівництва. Настрої в інвесторів були, ясна річ, не дуже гарні, але з того часу, як вони побачили дуже шикарні темпи будівництва, навіть ті інвестори, які відмовлялися від квартир і просили повернути гроші, передумують і хочуть залишитися з нами. І навіть хочуть поміняти квартири на більші, що для нас також дуже приємно».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Для участі у велоперегонах «GRVL200 – Ірпінь 2021» зареєструвалося 100 спортсменів

Сьогодні, 17:41

Детальніше
Ірпінського ветерана привітали з прийдешнім святом Перемоги (фото)

07 тра 21:01

Детальніше
Олександр Маркушин закликав ірпінців разом вшанувати пам’ять жертв Другої світової і привітати ветеранів

07 тра 18:17

Детальніше
Будівництво нового приміщення ірпінського дитсадка «Віночок» (фото)

07 тра 17:43

Детальніше
У гостях у 96-річного ірпінського ветерана Миколи Бурлаки (відео)

07 тра 16:34

Детальніше
Ірпінські комунальники готують міське кладовище до поминальних днів (відео)

07 тра 15:58

Детальніше
Інвестиційна рада Ірпеня пропонує провести в місті фінал Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів МАН

07 тра 15:08

Детальніше
В ірпінському парку «Центральний» святкуватимуть День матері

07 тра 14:04

Детальніше
Всі новини