Ірпінь додатково закупив системи захисту від COVID-19 і засоби дезінфекції

photoeditorsdk-export (98)

Сьогодні, 12 березня, ірпінські медики отримали додатково закуплені системи індивідуального захисту від коронавірусу. Крім того, для регіону були придбані спеціальні засоби дезінфекції. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«Сьогодні для медичних закладів нашого регіону додатково закупили системи індивідуального захисту для роботи з пацієнтами з підозрою на COVID-19. Також закупили спеціальні дезінфікуючі засоби для обробки місць масового скупчення людей (дитячі майданчики, під’їзди, вокзали і т. д.)», – зазначив посадовець на своїй сторінці в соцмережі.

«Нагадую також, що сьогодні буде проведено оперативне засідання комісії, на якому буде вирішуватися питання запровадження карантину в Ірпені згідно з постановою Кабміну», – додав він.

Як повідомлялося, у засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій візьмуть участь представники міських служб, закладів освіти, культури, керівництво АТП та підрозділу «Укрзалізниці».

Нагадаємо, вчора Кабінет Міністрів України вирішив запровадити обмеження на проведення масових заходів та карантин у навчальних закладах строком на три тижні. 

Раніше голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк звернувся до Міністерства охорони здоров’я та всіх відповідальних установ із проханням невідкладно надати Ірпеню щонайменше 500 тестів на коронавірус, а також забезпечити державне фінансування реконструкції інфекційного відділення Ірпінської лікарні та допомогу в закупівлі ліків для симптоматичної терапії й спеціальних масок.

Він також закликав усіх підприємців Ірпеня «надати допомогу в невідкладній реконструкції інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні та підготовці до боротьби зі всесвітньою пандемією».