Реклама

Ірпінь допомагає Михайлівці-Рубежівці доглядати за «Співочим полем» (відео)

Надія Дроган, журналістка:

«Вітаю вас на «Співочому полі» Михайлівки-Рубежівки. Сьогодні воно так співає, що аж гуде. Ірпінські косарі вперше вийшли сьогодні на його сіножаті».

Серце Михайлівки-Рубежівки, як називають цей сквер мешканці села, відтепер доглядатимуть комунальники Ірпеня. Разом із працівниками благоустрою сюди приїхав і перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин. Це не перший його приїзд у село для налагодження співпраці в рамках майбутньої ОТГ.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:  

«Ми виїжджали декілька тижнів тому, «Ірпіньводоканал» прораховує тепер обслуговування села. Так само зараз і наш благоустрій міста (комунальне підприємство) теж прорахує, що треба докупити, де треба набрати штат, і буде далі обслуговувати цю прекрасну зону».

Раніше «Співоче поле» обслуговувала приватна компанія. Та після того, як Михайлівка-Рубежівка увійшла до Ірпінської громади, Олександр Маркушин дав вказівку комунальним службам Ірпеня надати допомогу в благоустрої Михайлівки-Рубежівки.

Андрій Помазан, сільський голова Михайлівки-Рубежівки:

«Дуже добре, що об’єднання відбулося саме з містом Ірпенем, тому що Ірпінь найкраще підготовлений в плані комунальних підприємств, які обслуговують місто. Я бачу, за пів години вже майже обробили наш невеличкий об’єкт».

Олександр Маркушин повідомив, що комплексне обслуговування цієї території Ірпенем розпочнуть уже після остаточного об’єднання громад. А поки що працівники «Управління благоустрою» Ірпеня роблять тут найнеобхідніше: звільняють тротуарну частину від бур’яну, а трав’яні зарості перетворюють на красиві  газони.

Юлія Прибилова, керівниця КП «Управління благоустрою міста»:

«Ця територія дуже гарна. Нам буде дуже приємно її обслуговувати й робити це місце ще кращим, чистішим і зеленішим».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама