Реклама

Ірпінь показує безпрецедентний приклад підтримки спортсменів (відео)

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Це безпрецедентний випадок в Україні, коли спортсменка отримала квартиру й віддала її своєму тренеру. Ірпінь однозначно стояти осторонь не міг, і завдяки підтримці наших меценатів, наших будівельників ми ще одну квартиру сьогодні вручаємо нашій спортсменці».

Лише вчора вона віддала подаровану їй квартиру своєму тренеру, а сьогодні вже має власне житло в Ірпені. Інвестиційна група «Molodist» і товариство «Відважних» подарували бронзовій призерці Олімпіади в Токіо Ірині Коляденко новеньку квартиру.

Ірина Коляденко, бронзова призерка Олімпіади-2020:

«Мені здається чомусь, що я не могла по-іншому вчинити. Для мене це честь – зробити цей подарунок. Він (тренер) вклав у мене, я вклала в нього. Дуже багато пишуть, що я молода й не розумію, що роблю, але, як бачите, все повертається, й повернулось воно дуже швидко».

Володимир Співак, директор Інвестгрупи «Molodist» і СЕО Товариства «Відважних»:

«Побачивши її такий потужний вчинок щодо тренера, ми, як компанія, яка веде бізнес в Ірпені, вирішили підтримати Ірину Коляденко й подарували ще одну квартиру особисто їй».

Але подарунки на цьому не закінчилися. Від імені Ірпінської міської ради мер Ірпеня Олександр Маркушин вручив борчині та її тренеру ще й сертифікати на 100 тисяч гривень.

Олександр Маркушин:

«Ірпінь підтримує і спортсменку, і тренера!»

Вражені вчинком Ірини та подальшим розвитком подій, до Ірпеня сьогодні завітали народні депутати та олімпійський чемпіон Жан Беленюк.

Жан Беленюк, народний депутат України, олімпійський чемпіон:

«Дуже приємно, що дбають про спортсменів, тому що це дійсно висока і велика звитяга. Стільки, скільки Ірина пройшла у своєму віці – їй 22 роки – це дійсно великий крок. Тому дякую вам, як меру, всім, хто був дотичний до цієї ініціативи, всім бізнесменам, будівельникам, які таким чином дві квартири дали нашим героям. Дякую вам!»

Андрій Клочко, народний депутат України:

«Я недавно в Ірпені, але я впевнений, що ці люди, які тут проживають, по-перше, людяні, по-друге, душевні, і це справжні люди. Ірина – тому приклад. Людина, яка отримала свою мрію, передарувала тій людині, яка її виховала. Я впевнений, що молодь і Ірпеня, і всієї України може наслідувати цей гарний приклад. Тому що добро завжди породжує подальше добро».

А поки в Україні гучно обговорюють безпрецедентні події в Ірпені, Олександр Маркушин обіцяє, що на цьому підтримка спортсменів містом не закінчується і вся Ірпінська громада активно підтримуватиме Ірину Коляденко в підготовці до наступної літньої Олімпіади, що відбудеться в Парижі у 2024 році.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама