Ірпінь увійшов до ТОП-10 найдорожчих закупівель тижня із відновлення цивільних об’єктів у системі Prozorro 

Ірпінь увійшов до ТОП-10 найдорожчих закупівель тижня із відновлення цивільних об’єктів у системі Prozorro 

Ірпінь увійшов до ТОП-10 найдорожчих закупівель тижня із відновлення цивільних об’єктів у системі Prozorro. Про це повідомили у Державній аудиторській службі України. 

Тендер на ремонт покрівлі в багатоквартирному житловому будинку посів десяте місце у щотижневому рейтингу Держаудитслужби. Який саме будинок планують ремонтувати, держорган не вказує. Тендер оголосили на суму 1 млн 413 тис. грн. Замовником є Ірпінська міська рада. 

Цього тижня очолює рейтинг Дніпро. Там оголосили тендер на коригування капремонту житлового будинку внаслідок ракетної атаки на суму 11 млн 30 тис. грн. На другому місці — м. Словʼянськ. Там також планують відремонтувати житловий будинок. Сума тендеру — 6 млн 526 тис. грн. На третьому місці — Кривий Ріг, де хочуть відновити житловий фонд одного з університетів за 6 млн 404 тис. грн.

Нагадаємо, нещодавно Ірпінь увійшов до ТОП-5 найдорожчих закупівель тижня з відновлення у Prozzoro. Тоді тендер на коригування капітального ремонту багатоквартирного будинку посів друге місце у щотижневому рейтингу.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Дайджест найважливіших подій цього тижня в Ірпінській громаді (05.07-11.07)

Сьогодні, 18:06

Детальніше
Ірпінська амбулаторія №3 святкує своє десятиріччя (фото)

Сьогодні, 17:26

Детальніше
Ірпіньводоканал ремонтує водопровідну мережу на вул. Ромоданова

Сьогодні, 16:36

Детальніше
На Київщині зловмисники ошукали родини військових, які зникли безвісти чи потрапили в полон

Сьогодні, 15:09

Детальніше
На війні загинув мешканець Михайлівки-Рубежівки Андрій Давиденко

Сьогодні, 13:13

Детальніше
У Києві та передмісті запускають систему перехоплення «шахедів» за допомогою дронів

Сьогодні, 12:30

Детальніше
У Козинцях капітально ремонтують гімназію (відео)

Сьогодні, 11:59

Детальніше
Загрожувала екологічна катастрофа річці Ірпінь: поліція зупинила масштабний незаконний видобуток піску на Київщині

Сьогодні, 11:29

Детальніше
Адвоката з Київщини засудили за державну зраду

Сьогодні, 11:27

Детальніше
Ветеранська політика на контролі у громадськості: в Ірпені обговорили створення Ради ветеранів війни при міській раді 

Сьогодні, 11:19

Детальніше
Результати конференції з відновлення у Римі: Ірпінь розпочинає роботу над реалізацією трьох важливих проєктів

Сьогодні, 08:51

Детальніше
Всі новини