Ірпінь відвідали керівники Відомства з інтелектуальної власності Європейського Союзу (відео)

Жоао Неграу, виконавчий директор Відомства з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO):

 «Я відчуваю надію тут. Я бачу, що українці дуже сильні, дуже сміливі. Вони не здаються, не тікають, вони залишаються тут – вдома. І вони борються. Ми бачимо дітей – а це майбутнє. Найкраще».

Так прокоментував свій візит в Україну виконавчий директор Відомства з інтелектуальної власності Європейського Союзу Жоао Неграу. В Ірпені він уперше. Приїхав разом із колегами та партнерами з інших країн – учасниками міжнародної конференції із питань інтелектуальної власності.

Олена Орлюк, директорка державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій»:

«Привезли показати, які руйнівні наслідки через російських загарбників, які звірства були тут скоєні, і показати, як Україна відновлюється, не дивлячись на те, що війна триває».

На пошкодженому міському стадіоні «Чемпіон» і біля зруйнованого Будинку культури говорили про минуле Ірпеня. А про сьогодення міста керуючий справами виконкому Ірпінської міськради Дмитро Негреша розповів гостям на вулиці Гостомельське шосе. Зараз тут триває активна відбудова житлового сектору і дороги.

Дмитро Негреша, керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради:

«Ми сформували такий план і надавали його міжнародним організаціям, які би нам могли допомогти з відновленням. І казали – беріть об’єкт, шукайте підрядника, виділяйте гроші. Нам не потрібні гроші. Ось, будь ласка, – об’єкт. Будуйте».

Едіта Дембі-Сівек, президентка Патентного відомства Республіки Польща:

«Коли я бачу, що ви почали відбудову, я відчуваю натхнення. Я сподіваюся, що ірпінцям вистачить сили, щоб повернути до життя усе зруйноване. Польща, Балтійські країни дуже підтримують і вірять в Україну», – поділилася президентка патентного відомства Республіки Польща Едіта Дембі-Сівек.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!