Реклама

Ірпінь відвідав начальник Генерального штабу Війська Польського (відео)

У рамках офіційного візиту в Україну Ірпінь відвідав начальник Генерального штабу Війська Польського генерал Раймунд Анджейчак. Він познайомився з історією героїчної оборони Ірпеня, побачив зруйновані російською армією житлові комплекси.

Раймунд Анджейчак:
«Генерал Залужний особисто пропонував мені відвідати деякі місця і побачити на власні очі брутальність російської армії. Саме тому ми зараз тут, щоб побачити ці жорстокі наслідки дій російської армії, а також результати незламної, найкращої армії у світі – української армії».

Він також зауважив, що був на прямому зв’язку з головнокомандувачем української армії генералом Залужним із перших днів війни росії проти України, і вони постійно співпрацюють. Про всі ці руйнування знав, але ніщо не може порівнятися з побаченим на власні очі.

Раймунд Анджейчак:
«У той же час у моїй голові багато різних думок, як саме я можу допомогти Україні більше».

Дмитро Негреша, керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міськради:
«Хочу вам подякувати за допомогу Україні, тому що ви не просто друзі, ви брати для нас. Ви захищаєте свою державу і допомагаєте нам захищати нашу державу. Від міського голови я хотів би вам презентувати монету».

Дмитро Негреша вручив начальнику Генерального штабу Війська Польського пам’ятну монету. На ній – символ «дороги життя» тисяч ірпінців –романівський міст.

На знак визнання мужності ірпінців у захисті міста від російських окупантів генерал передав символічний подарунок – офіційний знак Генерального штабу Збройних сил Польщі.

Раймунд Анджейчак:
«Слава Україні, слава Ірпеню!»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама