Реклама

Ірпінь відвідав новий Посол Азербайджану в Україні (відео)

Сеймур Мардалієв не вперше в Ірпені, але вперше у статусі Посла Азербайджанської Республіки в Україні. 23 травня відповідне розпорядження підписав Президент Азербайджану Ільхам Алієв.

Дружба між Ірпенем та Азербайджаном має дуже давнє коріння. До повномасштабної війни, здебільшого, відбувався обмін досвідом. Після – Азербайджан підставив Україні та Ірпеню надійне плече підтримки.

Сеймур Мардалієв, Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні:

«Ми допомагали, допомагали вам щиро. Ми вважаємо, що вся ця допомога – це правильно, це справедливо. І дай Бог, ми будемо продовжувати всіляко сприяти вам, у всіх тих напрямках, де ще потрібна допомога».

Нагадаємо, після деокупації Ірпеня, саме азербайджанська компанія «SOCAR» в Україні, повністю відновила після руйнувань ліцей «Лінгвіст».

Антон Головенко, депутат Ірпінської міської ради:

«Якщо до війни це була більш молодіжна політика, культурна політика, спортивний розвиток, то зараз мова йде про серйозні проєкти, про відбудову нашого міста. Про такі потужні проєкти, як відбудова школи, відбудова будинків і дуже приємно, що ця робота має реальний результат».

Новопризначений Посол Азербайджану зазначив, їхня країна і надалі шукатиме можливості допомагати Ірпеню у відбудові.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Зараз ми будемо передавати їм документацію із зробленими проєктами. І які соціальні об’єкти нам дуже необхідно зробити, будемо передавати Посольству Азербайджану. І воно буде погоджувати це з Президентом Азербайджану і якийсь об’єкт, можливо декілька об’єктів, вони візьмуть на відбудову».

Під час візиту в Ірпінь Надзвичайному і Повноважному Послу Азербайджану в Україні показали зруйновані житлові будинки та об’єкти соціальної інфраструктури. Особливо його вразило те, що біля зруйнованих будівель продовжується життя.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Він був вражений, що на руїнах поряд діти грають, діти тренуються і життя відроджується».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!