Ірпінь відвідав перший віцеспікер парламенту Естонії (фото)

Photoeditorsdk Export

Перший віцеспікер Рійгікогу (парламенту) Естонської Республіки Ханно Певкур відвідав Ірпінь і особисто ознайомився з наслідками російської агресії. Іноземний гість приїхав разом із першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнком.

«Практично щодня розповідаю іноземним гостям про героїзм захисників нашого Ірпеня, про нашу трагедію, обговорюємо потребу в допомозі щодо відбудови міста – це тисячі будинків і десятки інфраструктурних об’єктів, зруйнованих окупантами. Сьогодні всі наші зусилля спрямованні на допомогу нашим людям, на відновлення нашого з вами Ірпеня. На жаль, коштом місцевого бюджету ми не можемо відбудувати місто. Тому ми сподіваємось на всебічну підтримку міжнародних партнерів та віримо, що Естонська Республіка візьме безпосередню участь у відбудові нашого міста та нашої країни», – зазначила на своїй сторінці у фейсбуці секретарка Ірпінської міськради Анжела Макеєва.

Нагадаємо, після звільнення Ірпеня від окупантів місто відвідали Генеральний секретар ООН Антоніу ГутеррешГенеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич, керівники інших міжнародних організацій, а також ціла низка очільників і представників парламентів та урядів багатьох країн, зокрема Канади, Швейцарії, Німеччини, Данії, Норвегії, Нідерландів, Фінляндії, Португалії, Ірландії, Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Литви, Латвії, Естонії, Хорватії, Північної Македонії, Грузії, Молдови, Південної Кореї.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!