«Ірпіньводоканал» збудував другу станцію очищення та знезалізнення води в Гостомелі (відео)

У Гостомелі по вулиці Бучанське шосе завершили будівництво нової станції очищення та знезалізнення води. У селищі це вже друга подібна станція, а загалом на Приірпінні – п’ята, яку побудували за останні роки.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Тепер центральна частина Гостомеля буде отримувати якісну воду, і за ціною вона не буде відрізнятися від води в Ірпені та Бучі – у нас загалом один-єдиний тариф по всьому регіону».

Нова станція розрахована на очищення та знезалізнення близько 3000 кубометрів води на добу і забезпечить якісною водою основну частину населення Гостомеля.

Дмитро Жадаєв, генеральний директор компанії «Дифрано юніон»:
«Відбувається процес очищення: вода проходить зверху донизу крізь кілька шарів фільтрувального матеріалу, спеціально підібраного саме під цю воду, і далі чиста вода подається в резервуар, який знаходиться за станцією, а вже звідти насосною станцією другого підйому подається з певним тиском споживачу».

Підрядник запевняє, що станцію розраховано не лише на сьогоденні, а й на майбутні потреби гостомельчан. Адже населення селища поступово зростає.

Артур Загодіренко, директор КП «Ірпіньводоканал»:
«На даний момент залишилось пусконалагодження та промивання мереж водопостачання по самому селищу. Після чого вона (станція) буде працювати в стабільному режимі й надавати якісні послуги – так, як це відбувається на інших станціях».

Обіцяють, що вже ближче до весни гостомельчани отримуватимуть більш якісну воду. А можливо, навіть і раніше.

Між іншим, наразі будуються ще дві станції – у Стоянці та в Ірпені по вулиці Чехова. Їх планують відкрити вже незабаром.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!