Реклама

Ірпінь залишається в «помаранчевій зоні»

Ірпінь залишається в «помаранчевій зоні»

Протягом наступного тижня на території Ірпінської громади (в Ірпені, Михайлівці-Рубежівці, Козинцях і Діброві), а також у Гостомелі, Ворзелі й Коцюбинському діятиме «помаранчевий» епідемічний рівень. Таке рішення ухвалила сьогодні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Крім того, в «помаранчевій зоні» залишається Київ, а в «жовтій» – Буча.  

Загалом у Київській області з 26 жовтня «червоний» рівень епіднебезпеки діятиме у 5 адміністративних одиницях, а по всій Україні – у 100 (на сьогодні їх 68). До «помаранчевої зони» віднесено 437 міст і районів країни (на 37 більше, ніж минулого тижня), а до «жовтої» – 53 адмінодиниці.

Нагадаємо, як повідомляє пресслужба уряду, правила «зеленої зони» зобов’язують перебувати в громадських будівлях у масці чи респіраторі. Перевозити пасажирів у громадському транспорті можна лише на місцях для сидіння; у кінотеатрах та інших закладах культури дозволяється заповнювати не більше 50% місць; при проведенні масових заходів може бути не більше 50 учасників. Заборонене відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебувають понад 50% їхніх учнів (вихованців) та персоналу. Ресторани та інші заклади громадського харчування зачиняються не пізніше 22:00, спортивні заходи проводяться без глядачів.

У «жовтій зоні» зберігаються всі обмеження «зеленого» епідемічного рівня, а також забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, та проведення масових заходів за участю більш ніж 30 осіб. Біля входу до закладів чи на заходи потрібно розміщувати інформацію про можливу кількість відвідувачів.

У «помаранчевій зоні», окрім усіх вищеназваних обмежень, забороняється діяльність закладів розміщення (хостелів, туристичних баз тощо — крім готелів), робота спортзалів, фітнес-центрів і закладів культури, прийом нових змін у дитячі табори, планові госпіталізації (крім допомоги вагітним, породіллям, новонародженим, онкохворим, людям, які потребують паліативної допомоги, та у випадках, коли існує значний ризик для життя чи здоров’я). Під час масових заходів може бути не більше 20 учасників.

                                                                                           
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпені відкриється виставка живопису і графіки Євгенії Харґрі «Контрасти 2024»

20 Jul 13:23

Детальніше
Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Всі новини