Ірпінчанка Дарина Зінченко вийшла у фінал Національного відбору на «Дитяче Євробачення-2021»

Photoeditorsdk Export 2021 10 06t115218.206

Учениця Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Дарина Зінченко вийшла у фінал Національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Дитяче Євробачення-2021». Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці наставниця Дарини, директорка школи Наталія Дидикіна.  

13-річна співачка займається вокалом із 4 років. Цьогоріч закінчила навчання у відділі сольного співу школи мистецтв (академічний вокал) та продовжує опановувати гру на фортепіано. Переможниця і володарка гран-прі багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсів, була учасницею телепроєкту «Яскраві діти України – 2018».

У Національному відборі на «Дитяче Євробачення» Дарина взяла участь із піснею «Почни з себе», яку у 2015 р. виконала на цьому конкурсі представниця України Анна Трінчер.

Загалом на участь у відборі на «Дитяче Євробачення-2021» надійшло 118 заявок, у фінал потрапили 12 учасників. Переможця Національного відбору визначать 23 жовтня — суспільний телеканал «UA: Культура» проведе фінал у форматі телевізійного концерту. Долю фіналістів будуть вирішувати члени професійного журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.

Наталія Дидикіна і Дарина Зінченко


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!