Реклама

Ірпінчанка Олена Самойленко бере участь у «Красі країни»

Ірпінчанки продовжують цілеспрямовано підкорювати світ. Цього разу у загальнонаціональному народному конкурсі «Краса країни» Ірпінь представляють одразу дві учасниці. Про Ірину Карпенко ми розповідали у попередньому сюжеті. Настав час представити вам ще одну півфіналістку цього проекту – Олену Самойленко.

Олена Самойленко, півфіналістка конкурсу «Краса країни»:

«Кожна жінка хоче, хай не кожного дня, але іноді чути красиві слова – що ти гарна, що ти розумна, що ти можеш багато чого досягти в житті. Це приємно і хочеться відчувати підтримку людей, які поруч».

Сьогодні найбільшою підтримкою та гордістю Олени є два її сини. З 2013 року, після загибелі чоловіка в зоні АТО, вона виховує їх сама. Але не втомлюється рухатися вперед і підкорювати нові вершини, показуючи дітям справжній приклад.

Олена Самойленко,  півфіналістка конкурсу «Краса країни»:

«Вони в мене гарні хлопці, вони мене поважають, люблять, слухаються, що саме головне, гарно вчаться. Думаю, що більшого й не треба».

В Ірпені Олена працює візажистом у салоні краси і адміністратором у косметологічному центрі. А у вільний час здійснює дитячі мрії. Минулого року, наприклад,  вона отримала титул Міс жіночність на конкурсі «Місіс Ірпеня». Настав час нових звершень.

Олена Самойленко,  півфіналістка конкурсу «Краса країни»:

«Хочу звернутися до друзів, знайомих, жителів міст Ірпеня, Бучі, Києва, всієї України – долучайтеся до голосування за учасниць конкурсу «Краса країни. А якщо вам сподобалася я, голосуйте за мене, я буду дуже вдячна».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!