Ірпінець переміг на міжнародному чемпіонаті з тхеквондо

Photo 2023 03 13 13 21 09

Вихованець Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи Артем Балака отримав золоту медаль на міжнародному турнірі з тхеквондо «DUTCH OPEN 2023 — WT G1». Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

Турнір проходив у місті Ейндховен в Нідерландах. Загалом у змаганнях взяли участь 1150 спортсменів із 49 країн світу.

За ці змагання Артем провів чотири поєдинки, за результатами яких і став переможцем чемпіонату.

«Вітаємо Артема та бажаємо подальших перемог! Дякуємо тренерам Олегу та Світлані Опришко за виховання чемпіонів, які виборюють перемогу для України на міжнародній спортивній арені»,— привітали юного чемпіона в Ірпінській міській раді.

Варто зауважити, що у лютому цього року Артем Балака теж став переможцем серед юніорів на міжнародному турнірі у Словенії. А у грудні минулого року став чемпіоном України серед юніорів на Всеукраїнському чемпіонаті з тхеквондо.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!