Ірпінська дитяча бібліотека організувала селфі-акцію з улюбленими книгами

photoeditorsdk-export (17)

Для популяризації серед дітей читання книжок Ірпінська дитяча бібліотека (Київщина) організувала селфі-акцію, учасники якої фотографуються зі своїми улюбленими книгами. Про це повідомляється на сторінці бібліотеки у фейсбуці.

«З метою популяризації читання в бібліотеці для дітей стартувала селфі-акція “Я і моя улюблена книга”. Зі своїми улюбленими творами вже сфотографувались наші найактивніші відвідувачі», – зазначається в повідомленні.

«А якою книжкою захоплюєшся ти? Поділися з нами своїми враженнями у незвичайний спосіб, зробивши селфі з улюбленою книгою. До участі в акції запрошуються діти різного віку, чекаємо вас у нашій бібліотеці», – звернулися ініціатори починання до юних ірпінців.

Нагадаємо, у жовтні минулого року члени Ірпінської молодіжної громадської ради передали Центральній міській бібліотеці набір книг. Таким чином вони підтримали ініційований Молодіжною радою Київщини флешмоб із дарування книжок бібліотекам. Серед подарунків були й новинки дитячої літератури. До флешмобу в Ірпені долучилися патрульні поліцейські – вони подарували бібліотеці комплекти дитячих книг про правила дорожнього руху.