Реклама

Ірпінська інфекційка отримала 12-й апарат ШВЛ (відео)

Ранок понеділка в інфекційному відділенні Ірпінської центральної лікарні почався з подарунків — сюди привезли ще один апарат штучної вентиляції легень. Придбала його та передала медикам ірпінська компанія «Нові метри».

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Експерти прогнозують восени другу хвилю коронавірусу, ми зараз готуємося і хочемо подякувати підприємцям нашого міста, що вони долучаються, допомагають. Сьогодні подарували ще один апарат ШВЛ, і я впевнений, що він комусь урятує життя».

Максим Осипенко, представник компанії «Нові метри»:
«У нашій країні, на жаль, є нестача обладнання, фінансування, і ми, як компанія, яка намагається допомагати оточуючим, вирішили допомогти нашим жителям і купити апарат, який стане в пригоді людям».

На сьогодні інфекційне відділення повністю забезпечене всім необхідним обладнанням для лікування пацієнтів із COVID-19. Цей апарат ШВЛ у відділенні – вже дванадцятий.

Антон Довгопол, головний лікар Ірпінської центральної міської лікарні:
«Даний апарат дуже сучасний — це СВ-300. Він дає змогу при дихальній недостатності надати допомогу пацієнтам від моменту народження до пізньої старості. Використовується саме при патології COVID-19 і є ефективним».

Нагадаємо, навесні цього року з ініціативи лідера команди «Нові Обличчя» Володимира Карплюка в рекордно короткі строки інфекційне відділення Ірпінської лікарні було капітально відремонтоване. На 70% реконструкцію профінансували місцеві підприємці. Зараз в інфекційці лікуються від коронавірусу 23 пацієнти. З них один перебуває на підтримці апарату штучної вентиляції легень.

Володимир Карплюк, лідер партії «Нові Обличчя»:
«Мені дуже приємно, що наш ірпінський бізнес далі продовжує супроводжувати це питання, що люди докуповують і техніку, і матеріали, що допомагає функціонувати даній лікарні».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!