Реклама

Ірпінська лікарня отримала нового головного лікаря (відео)

Приірпіння отримало нового головного лікаря центральної міської лікарні. Ним став медик із десятилітнім стажем Антон Довгопол. Його кандидатуру одноголосно підтримали всі члени конкурсної комісії.  

Новому очільнику лікарні – 33 роки. Має дві вищі освіти – медичну та юридичну. Досі працював заступником головного лікаря Бородянської центральної лікарні. Проживає в Приірпінні, тож добре знає особливості медичної сфери регіону.

«Молодий, але дуже амбіційний. Показав стратегічний план, як він бачить розвиток нашої медицини, наголосив на тому, що ми маємо до 1 квітня підписати договір із Національною службою здоров’я України, що є пріоритетним для того, аби наша медицина далі працювала, щоб наші громадяни отримували якісні медичні послуги», – зазначила після засідання конкурсної комісії заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

За словами самого Антона Довгопола, в Ірпінській лікарні «дуже чудові лікарі». «Так, є певні питання щодо роботи адміністрації лікарні, але вони будуть виправлені, і кожен лікар матиме змогу і розвиватися, і заробляти кошти. На жаль, на даному етапі дещо зв’язані руки: 2020 рік буде трохи важкий для медицини другого рівня, тому що ми в реформі. Ми на правильному шляху, але лікарня просто трішки не готова до цього, тому внесемо корективи, і це дасть нам змогу розвиватися. Бажання одне: сформувати медицину майбутнього», – сказав новопризначений головний лікар.

«Пріоритет – це здоров’я кожного мешканця регіону. Тому всі мої дії, вся моя праця буде покладена на те, щоб людина могла отримати якісну медичну послугу», – запевнив Антон Довгопол.

Нагадаємо, що до цього виконуючою обов’язки головного лікаря працювала Людмила Бідула. Тепер вона буде заступником очільника лікарні.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!