Ірпінська мерія допомагає Університету ДФС налагодити співпрацю з Університетом Вісконсина – Мілуокі у США

Photoeditorsdk Export 2021 02 12t171011.172

Ірпінська міська рада та Університет державної фіскальної служби України почали налагоджувати співпрацю між ірпінським вишем та Університетом Вісконсина – Мілуокі (США). Про це повідомив керуючий справами виконавчого комітету міськради Дмитро Негреша.

«Одразу після підписання Меморандуму про співпрацю між Ірпінською міською радою та Університетом державної фіскальної служби України команда міськради та Університету розпочала роботу над організацією налагодження міжнародного академічного співробітництва з Університетом Вісконсина – Мілуокі. Нагадаю, що Мілуокі є американським містом-побратимом Ірпеня», – зазначив Дмитро Негреша на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, таке співробітництво «дасть можливість міжнародного розвитку наукової діяльності та просування мобільності як співробітників, так і студентів Університету, збільшення членства в регіональних та міжнародних мережах і асоціаціях наукових організацій та вищих навчальних закладів», сприятиме налагодженню контактів із міжнародними організаціями та університетами.

«Мені, як вихідцю з Університету, приємно, що команда Ірпінської міської ради на чолі з Олександром Маркушиним відновила співпрацю з УДФСУ. На мою думку, новий ректор Університету Антон Монаєнко має всі шанси стати ефективним лідером великої університетської родини», – наголосив Дмитро Негреша.

Нагадаємо, в рамках співпраці міськради з Університетом ДФС планується також заснування в Ірпені комунального закладу загальної середньої освіти – податкового ліцею, профорієнтаційна робота з майбутніми абітурієнтами в ірпінських школах, залучення фахівців і студентів вишу до безкоштовних юридичних консультацій в міському Центрі надання адміністративних послуг, ремонт спорткомплексу та гуртожитку Університету, облаштування студентського скверу на перетині вулиць Університетської та Садової.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!