Реклама

Ірпінська міська рада виділить 3 млн грн на підтримку ОСББ та ЖБК

Ірпінська міська рада виділить 3 млн грн на підтримку ОСББ та ЖБК

Сьогодні, управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Ірпінської міської ради розпочинає збір заявок на участь у конкурсі проектів від ОСББ та ЖБК міста.

Конкурс  на найкращі ініціативи відбувається в рамках Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) у місті Ірпінь на 2019-20121 рр. Цією програмою передбачено 3 млн грн з бюджету міста, які будуть розподілені серед переможців конкурсу.

Подані проекти розгляне комісія, в яку увійдуть голови ірпінських ОСББ, ЖБК — Ольга Корчинська, голова ОСББ «ГРАНД ЛАЙФ №1», Руслан Шевчук, голова громадської ради керівників ОСББ Ірпеня. А також представники виконкому ІМР — Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови, Андрій Літвінов, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ, Дмитро Скрипник, в.о. директора КП «Контроль благоустрою міста».

Заявки приймаються до 12 квітня 2019 року в управлінні інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2-г, 4 поверх.

Більш детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна дізнатися за телефонами: (04597) 63-090, (04597) 57-552.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!