Ірпінська міськрада допомагає борцю Валерію Андрійцеву готуватися до чемпіонату світу

116872928_1671370723038132_6135912941351221612_o

Місцева влада Ірпеня допомагає видатному ірпінському борцю Валерію Андрійцеву готуватися до чемпіонату світу. Про це після сьогоднішньої зустрічі зі спортсменом розповів на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник міського голови Олександр Маркушин.

«Сьогодні зустрівся зі спортсменом, яким пишається Ірпінь, уся Україна і я особисто! Це Валерій Андрійцев – борець вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи, срібний призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з вільної боротьби… Ми раді підтримувати спортсменів Ірпеня. Наразі допомагаємо Валерію Андрійцеву ефективно готуватися до Чемпіонату світу з вільної боротьби у Сербії, який планують провести у грудні цього року. Зокрема, закуповуємо форму, спортивний інвентар тощо. Загалом цього року місто передбачило 500 тисяч гривень на розвиток спорту, вищих досягнень», — повідомив Маркушин.

За його словами, «цього року Валерій планував виборювати право представляти нашу державу на Олімпійських іграх у Токіо, однак через поширення у світі коронавірусу були скасовані усі спортивні змагання».

«Зрозуміло, що спортсмени не можуть піти на карантин. Підтримувати форму, витривалість, уміння та реакції потрібно кожного дня. Тому зараз Валерій активно тренується, щоб наступного року достойно представляти нашу країну та наше місто на світових рингах», — зазначив перший заступник міського голови.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!