Ірпінська міськрада виділила більш ніж 100 тис. грн на протиепідемічні засоби для дитсадків

photoeditorsdk-export (15)

Напередодні відкриття в Ірпінському регіоні комунальних дитсадків місцева влада виділила більш ніж 100 тис. грн на придбання всього необхідного для протиепідемічної безпеки в цих закладах. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«З 4 червня відновлюють свою роботу дитсадки Приірпіння. Для нас найважливіше, щоб і діти, і педагогічні колективи, перебуваючи там, були у максимальній безпеці. Тому Ірпінська міська рада виділила понад 100 тис. грн, і ми придбали усе потрібне для дотримання у садочках санепідемічних вимог. Це безконтактні термометри, одноразові паперові рушники, дезінфікуючі засоби для поверхонь, антисептичні засоби для рук, захисні маски», — йдеться в повідомленні Маркушина на його сторінці в соцмережі.

«Вихователі прийматимуть дітей надворі, медсестра вимірюватиме їм температуру. У кожній групі буде не більше 15 малюків. Поверхні у групах будуть регулярно дезінфікувати. Замість текстильних рушників діти користуватимуться паперовими і більшість часу проводитимуть, граючись на свіжому повітрі», — розповів перший заступник мера.

Також він звернувся до батьків дошкільнят із проханням «бути відповідальними і не приводити у дитсадки дітей з найменшими ознаками ГРВІ».

Нагадаємо, рішення про відкриття 4 червня комунальних дошкільних навчальних закладів та відновлення роботи закладів загальної середньої освіти ухвалила вчора місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Приватні дитсадки можуть відкриватися вже відсьогодні. Також сьогодні почнуть працювати абонентські відділи комунальних служб.


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!