Ірпінська «Муніципальна варта» і пожежники провели профілактичний рейд у лісі

photoeditorsdk-export - 2020-04-13T100830.436

Співробітники ірпінської «Муніципальної варти» спільно з рятувальниками провели профілактичний рейд, спрямований на запобігання пожежам у лісах навколо Ірпеня. Одночасно інспектори нагадували відпочивальникам правила поведінки під час карантину. Про це повідомляється на сторінці «Мунварти» в соцмережі.

«Дякуємо нашій громаді, яка в цілому намагається дотримуватись правил карантину! Але настала справжня весна, з якою прийшла тепла сонячна погода, що вкупі з обмеженням відвідування паркових зон спонукає людей іти до лісу, робити шашлики і т. п.», — зазначаєтья в повідомленні.

Учасники рейду звертали увагу людей, які проводили вихідний у зелених зонах, на небезпеку виникнення лісових пожеж. «Лісова пожежа – надзвичайно непередбачуване і руйнівне явище, яке вражає своїми масштабами, наслідками та швидкістю розповсюдження. Розводити і користуватись у лісі відкритим вогнем заборонено, недотримання правил пожежної безпеки в лісі може призвести до трагічних наслідків, і за це передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Після спілкування всі люди з розумінням ставились до заборони палити вогнище в лісі та в присутності рятувальників гасили осередки горіння», — розповіли в «Муніципальній варті».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!