Ірпінська «Муніципальна варта» попередила підприємців про штрафи за несанкціоновану рекламу

photoeditorsdk-export - 2020-01-06T184651.062

Підприємцям, які намагаються зекономити, самовільно розміщуючи в Ірпені (Київська область) зовнішню рекламу, доводиться витрачати кошти на штрафи. Про це йдеться в повідомленні «Муніципальної варти».

«На території Ірпеня є велика кількість рекламних конструкцій різних форм – від маленьких текстових табличок і до великих банерів. Багато підприємців намагаються рекламувати свій бізнес з мінімальними фінансовими витратами, встановлюючи рекламні конструкції без дозволів та з порушенням правил благоустрою м. Ірпінь. Працівники КП “Муніципальна варта” та КП “Управління благоустрою міста” Ірпінської міської ради ведуть боротьбу з цим явищем, демонтуючи несанкціоновану рекламу та складаючи адмінматеріали за статтею 152 КУпАП… Недобросовісні рекламодавці несуть фінансові втрати у вигляді штрафу», – відзначають автори повідомлення.

«Муніципальна варта» закликала підприємців отримувати дозволи міської ради на розміщення конструкцій зовнішньої реклами, що передбачено Законом України «Про рекламу». Для цього слід звертатися в робочий час у Центр надання адміністративних послуг із пакетом документів.

«Інформуємо, що в Ірпені існують загальні вимоги до розміщення зовнішньої реклами для підприємців та інших суб’єктів господарювання, з якими можна ознайомитися на сайті Ірпінської міської ради. Вимоги містять інформацію про порядок розміщення зовнішньої реклами та сплату послуг за користування місцями та площинами, які перебувають у комунальній власності міста. В цьому документі детально роз’яснюються вимоги та наводяться візуальні зразки правильного та неправильного виготовлення та розміщення рекламних конструкцій», – зазначається в повідомленні.

У «Муніципальній варті» наголосили, що «Ірпінь, як європейське місто, має прийти до єдиного стандарту зовнішньої реклами, що зробить його ще більш естетичним та привабливим».

НОВИНИ

Зустріч в ірпінській мерії з представниками іспанської громадської організації «Cesal» (фото)

29 лис 20:46

Детальніше
В Ірпені працюватиме благодійна програма іспанської ГО «Cesal» (відео)

29 лис 20:32

Детальніше
Міністр оборони Словенії високо оцінив героїчний подвиг Ірпеня (відео)

29 лис 19:53

Детальніше
Довели, що незламні. Історія танцівників із Ірпеня, які пережили окупацію і поїхали на чемпіонат світу (відео)

29 лис 16:56

Детальніше
Олександр Усик шукатиме кошти на відновлення одного з ірпінських будинків

29 лис 14:15

Детальніше
За допомогу ЗСУ школу в Білогородці відключили від газопостачання (відео)

29 лис 13:34

Детальніше
Кінологічний центр поліції в Ірпені отримав 10 вівчарок від Фонду Говарда Баффета (відео)

29 лис 11:09

Детальніше
Мешканець Ірпеня надав станцію «Starlink» для «пункту незламності» в Центральному парку (відео)

29 лис 09:36

Детальніше
Всі новини