Реклама

Ірпінська «первинка» уклала річний договір із НСЗУ на 46 мільйонів

Ірпінська «первинка» уклала річний договір із НСЗУ на 46 мільйонів

Головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги (Київська область) Андрій Левківський підписав договір на 2020 рік із Національною службою здоров’я України. Про це він повідомив у фейсбук-групі «Сімейний лікар. Ірпінь».  

«Підписав договір про медичне обслуговування населення нашого регіону щодо первинної медичної допомоги з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на 2020 рік. Сума договору склала майже 46 млн гривень (це у 2 рази більше, ніж у 2018 році, до реформи, коли ми фінансувались за рахунок субвенції). Договір із НСЗУ дасть змогу населенню отримати гарантований державою пакет первинної медичної допомоги, а нашому закладу забезпечить належне фінансування, що дозволить розвивати якість надання медичних послуг та вчасно виплачувати гідну заробітну плату медичним працівникам», – зазначив Андрій Левківський.

За його словами, згідно з деклараціями, Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги обслуговує майже 80 тис. пацієнтів.

Нагадаємо, як свідчать результати проведеного перед Новим роком анонімного опитування медичних працівників центру, більшість із них задоволені своєю роботою.

Як повідомлялося, в Ірпені відкривається нова амбулаторія загальної практики – сімейної медицини на вул. Білокур, 1-а, яка обслуговуватиме 10–15 тисяч жителів мікрорайону.

Також у новому році в Ірпені планують відкрити нову амбулаторію на вул. Університетській, 2л/1 – у районі парку «Центральний». Крім того, міська влада досягла домовленості про відкриття ще однієї амбулаторії в районі меблевої фабрики – в приміщенні, де досі працював пункт із видачі наркозалежним метадону.

Нова амбулаторія з’явиться у 2020 році і в Коцюбинському – про це заявив в. о. селищного голови Сергій Даніш.  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!