Ірпінська поліція навідалась до пологового будинку у Ворзелі (відео)

Співробітники Ірпінського відділу поліції навідалися до пологового будинку у Ворзелі на Київщині. Але цього разу — з доволі зворушливою метою: допомогти новонародженій дитині, яку залишила мама. Усім, чого вона потребує наразі.     

Наталія Кіркіна, офіцер Ірпінського відділу поліції:
«Ми звернулися до своїх співробітників – хто чим може допомогти. Зібрали суму, вирушили до аптек і закупили суміші, памперси, вологі серветки».

Так поліцейські відреагували на звернення небайдужої жінки, яка розповіла про новонароджену дівчинку в мережі. І люди почали відгукуватись. Зараз дитині максимально намагаються допомогти.

Інна Щоголева, завідувачка Ірпінського пологового будинку:
«На даний час органами місцевої влади збирається пакет документів та вирішується питання про подальший супровід цієї дівчинки. За результатами огляду наших лікарів-неонатологів можу сказати, що стан дитинки задовільний, вона почуває себе добре, і завдяки небайдужим людям вона повністю забезпечена засобами особистої гігієни, памперсами, дитячим харчуванням».

А доки новонароджена дівчинка перебуває в пологовому будинку, поліція нагадує, що передбачає в такому випадку стаття закону.  

Яна Єрмоленко, інспектор сектору моніторингу Ірпінського відділу поліції:
«Відповідно до 143 статті (Сімейного кодексу України — ред.), якщо мати відмовляється забрати дитину, на це мають право також її близькі родичі — дідусь, бабуся; якщо їх немає, то тітка, дядько мають право також забрати дитину».


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!