Ірпінська школа отримала відзнаку від освітньої платформи Єврокомісії

118763117_2864767727143064_6989888692286728891_o

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа №12 із вивченням іноземних мов удруге отримала відзнаку від заснованої Європейською Комісією навчальної платформи «eTwinning». Директорці школи Валентині Антоненко надійшов лист-подяка від єврокомісарки з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді Марії Ґабрієл. Про це повідомляє сайт управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

У повідомленні зазначається, що «eTwinning» – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована у 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл».

«Вчителі та учні, зареєстровані в мережі “eTwinning”, отримують можливість реалізації спільних проєктів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Кожні два роки на міжнародній платформі “eTwinning” обираються “eTwinning Schools”. Це школи, які продемонстрували послідовну та чітку прихильність справжньому сенсу дії шкіл “eTwinning”, які постійно використовують цифрові інструменти для покращення навчальних досягнень учнів та творчості, які плідно співпрацюють із європейськими школами. Пишаємося тим, що Ірпінська СЗОШ12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої вже вдруге отримала міжнародну відзнаку “eTwinning School”. Учні під керівництвом Олійник Н.О. працюють над проєктами на цій платформі вже 6 років, співпрацюючи зі школами Європи, виконали 17 проєктів, отримали 6 міжнародних відзнак», – зазначили в управлінні освіти і науки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Університеті фіскальної служби в Ірпені планують готувати кадри для Бюро економічної безпеки України (фото)

Сьогодні, 17:22

Детальніше
В Університеті ДФСУ зібрали міжнародний круглий стіл із підготовки фахівців із економічної безпеки (відео)

Сьогодні, 15:37

Детальніше
Антон Довгопол – про важливість закриття дитсадків і шкіл у всіх громадах Приірпіння (відео)

Сьогодні, 13:39

Детальніше
Біля Ірпінської школи №1 роблять нове подвір’я (відео)

15 кві 18:35

Детальніше
«Нові Обличчя» взяли під свою опіку Будинок дитини у Ворзелі (відео)

15 кві 17:27

Детальніше
Ірпінські комунальники готують кладовища Михайлівки-Рубежівки до поминальних днів (відео)

15 кві 16:59

Детальніше
В Університеті ДФС проведуть міжнародний круглий стіл на тему підготовки фахівців із економічної безпеки й правоохоронної діяльності

15 кві 16:21

Детальніше
Університет ДФС України та Університет Вісконсину – Мілуокі (США) визначили напрямки співпраці

15 кві 14:16

Детальніше
Всі новини