Ірпінські боксери здобули два «золота» і «срібло» на чемпіонаті Київщини серед юніорів

Photoeditorsdk Export 2021 02 22t171747.458

Юні боксери з Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи – вихованці тренерів Олега Кудінова й Олексія Джунківського – здобули дві золоті й одну срібну медалі на чемпіонаті Київської області серед юніорів. Про це редакції ITV повідомили в ДЮСШ.

Першість проводилася в м. Бровари, участь у ній брали спортсмени 2005–2006 років народження. Чемпіонами Київщини стали Альберт Скакунов, який виступав у ваговій категорії 57 кг, та Микита Бернадський (вагова категорія 38 кг). Друге місце посів Дмитро Пархоменко (38 кг).

Нагадаємо, нещодавно 9 спортсменів із Приірпіння (четверо ірпінців і п’ятеро коцюбинчан) здобули золоті медалі на відкритому чемпіонаті Київської області з дзюдо серед кадетів (до 18 років). Серед них – вихованки Ірпінської ДЮСШ Каріна Кравчук і Богдана Рошак.

На фото: тренер Олексій Джунківський і чемпіон Київщини Альберт Скакунов після переможного бою

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!