Реклама

Ірпінські комунальники отримали ордери на житло

Ірпінські комунальники отримали ордери на житло

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та соціального обслуговування населення в Ірпінській міські раді зібралися колективи комунальних служб. З нагоди свята відбувся урочистий концерт та нагородження кращих працівників ЖКГ.

Привітати ірпінських комунальників прийшли керівники міста, начальники відділів ІМР та голова Інвестиційної ради Володимир Карплюк.

Він вручив 13 працівникам УЖКГ «Ірпінь» та КП «Ірпіньзеленбуд» ордери на службове житло у гуртожитку на вул. Тургенєвській, 104а. Після завершення ремонту, власники нових помешкань зможуть там заселитися.

Вітаючи з професійним святом, Володимир Карплюк відзначив важливість роботи ірпінських комунальників:

 «Це люди, які щодня наполегливо працюють на благо міста, роблять його охайним, красивим, безпечним. Їхня робота важка та інколи небезпечна. Переконаний, вона повинна бути достойно винагороджена! В Ірпені ще з 2015 року активно ведеться робота щодо забезпечення службовим житлом тих, хто цього справді потребує. Впевнений, скоро свої ордери отримають ще більше людей! Хочу ще раз подякувати кожному працівнику житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Здоров’я вам, завзяття, оптимізму і миру! Зі святом!».

Кращих працівників відзначили грамотами Київської облдержадміністрації і виконавчого комітету ІМР та преміями з нагоди професійного свята.

Олександр Маркушин, перший заступник міського голови, вітаючи колег, зазначив:

«Завдяки цим людям наш Ірпінь чистий і доглянутий, а у наших домівках тепло і комфортно. Інколи, коли ми ще спимо, вони уже працюють. Вони трудяться незалежно від погоди — у літню спеку, і в хуртовину. Часто їхня праця непомітна, але переоцінити її дуже важко! Тому хочу побажати кожному, хто причетний до цього свята, поваги і шани від людей, добробуту в родинах і, звичайно, міцного здоров’я! З професійним святом!»

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!