Реклама

Ірпінські комунальники п’яту добу розчищають місто від снігу

Ірпінські комунальники п’яту добу розчищають місто від снігу

Ірпінські комунальники вже п’яту добу поспіль майже безперервно розчищають місто від снігових заметів. Спецмашини КП «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь»» ще вночі починають готувати дороги до проїзду автомобілів, а працівники благоустрою, двірники та інші співробітники комунальних підприємств, мобілізовані на боротьбу зі стихією, з раннього ранку чистять і посипають тротуари, пішохідні доріжки в парках і прибудинкові території.     

Зокрема, як повідомляється на фейсбук-сторінці КП «Управління благоустрою міста», сьогодні з 6:00 працівники підприємства прибирають від снігу тротуари.

Крім того, з 7-ї години ранку інспектори благоустрою почали перевіряти, як підприємці Ірпеня розчищають території біля своїх об’єктів. «Кому подяка, кому припис або протокол за порушення», – зазначають комунальники.

Тим часом негода не вщухає. Синоптики знову оголосили на Київщині штормове попередження, в області зберігається жовтий рівень небезпеки. Протягом найближчої доби очікуються хуртовини, посилення швидкості вітру до 15–24 м/с.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!