Ірпінські лікарі закликали літніх пацієнтів записуватися на вакцинацію від коронавірусу

149652038 1122360711539580 1834280211475590713 N

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги закликав своїх пацієнтів віком 60 років і старших, які бажають вакцинуватися від коронавірусу, повідомити про це сімейним лікарям.   

«Ми просимо усіх наших декларантів віком 60+ звертатися до ваших сімейних лікарів, медсестер чи до реєстратури вже зараз, якщо ви хочете отримати вакцину. Ми сформуємо списки та повідомимо вас про візит на вакцинацію, коли настане час. Зараз важливо все спланувати наперед», – зазначається на сторінці медзакладу у фейсбуці.

Автори повідомлення зауважують, що точні дати проведення щеплень ще не встановлені, проте амбулаторії вже мають дорожні карти вакцинації.  

«Перше і найголовніше – вакцини одразу на всіх не вистачить. Протягом 2021–2022 років фармацевтичні компанії продовжуватимуть виготовляти захист від ковіду. Через обмеженість ін’єкцій у всіх країнах світу вводять систему першочерговості вакцинації. Тобто визначають тих осіб, які отримають ін’єкції першими через необхідність. Серед них – люди з групи ризику, старші за 60 років, які мають супутню патологію. Найбільша кількість смертей від ускладнень після ковіду траплялася саме серед людей 60–69 років», – йдеться в повідомленні.

При цьому в центрі наголосили, що вакцинація є добровільною.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!