Реклама

Ірпінські шахісти або майбутні мільйонери не здаються

Незабаром виповниться рівно 3 роки, як Ірпінський шахово-шашковий клуб переїхав до свого власного приміщення на вулицю Ярославська, 3. Буває, за день сюди приходить до 50 вихованців. І час на годинниках завмирає.

Анатолій Нечитайло, тренер шахово-шашкового клубу:

«Родители детей приводят по нескольким причинам – отвлечь от улицы, отвлечь от компьютера, есть также люди, которые хотят чего-то добиться в шахматах».

Микита Нечитайло у свої 8 років, наприклад, вже став віце-чемпіоном Київської області. Тому за партією у шахи з ним краще не жартувати.

За 3 роки плідної роботи у новому приміщенні клубу є чим похвалитися. Сьогодні його відвідує до сотні вихованців. І щонайменше раз на місяць найкращі з них беруть участь у турнірах, затверджуючи свій розряд.

Анатолій Нечитайло, тренер шахово-шашкового клубу:

«На первенстве области наши участники выступали, взяли призовой разряд…. На чемпионат Украины ездили, на всеукраинские турниры — в Полтавскую область».

Місцеві та обласні змагання проводять і на базі ірпінського клубу. Заняття тут безкоштовні. Займаються і дівчата і хлопці, і малі і дорослі.

Дехто засиджується за шаховою дошкою і довше, готуючись до змагань. І вже у юному віці отримує свої перші гроші за призові місця. За перше місце, можна отримати 2000 гривень.

Лишається побажати ірпінським шахістам якомога скоріше отримати свій перший мільйон. І прославити рідне місто ще в одному виді спорту.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!