Ірпінські школярі відправили гуманітарну допомогу в прифронтову зону

АТО1

Учні ірпінських загальноосвітніх шкіл №12 та №16 зібрали та відправили продукти харчування, одяг, взуття та речі особистої гігієни в сиротинці Маріуполя та Северодонецька, а також військовим, які служать на передовій. Це вже друга за останній місяць гуманітарна допомога від ірпінських шкіл для дітей та військових, які знаходяться в зоні АТО.

Загалом, управління освіти та науки Ірпінської міської ради та всі школи Приірпіння з 2015 року постійно організовують такі гуманітарні передачі. За три роки в сиротинці Донецької та Луганської областей було відправлено десятки тон речей та продуктів харчування. Військові з  АТО, за сприяння волонтерської організації «Фастів-мир», з якою співпрацюють ірпінські освітяни та учні шкіл, також постійно отримують необхідні речі та продукти, листи та обереги від дітей Ірпеня.

Раніше повідомлялося, що учні ірпінської ЗОШ№2 та Коцюбинського гуманітарного ліцею зібрали гуманітарну допомогу для добровольчих батальйонів та сиротинців міст Авдіїївки, Покровського, селищ Водяне і Карлівка.