Ірпінські студенти — про коронавірус і дистанційне навчання (опитування)

photoeditorsdk-export (29)

В Університеті державної фіскальної служби України, розташованому в Ірпені, вже три дні діє дистанційна форма навчання. Кореспондент ITV провів опитування серед студентів вишу та дізнався, що вони думають про карантинні обмеження, що роблять для того, аби не заразитися коронавірусом, та як ставляться до навчання онлайн.

Олександра, 3 курс:

«Я вважаю, що вiрус — не якась там вигадка, а реальна загроза для здоров’я. На даний момент більшість людей демонструє, що їм набрид карантин, і через цю безвідповідальність зросла кількість випадків захворювання. В Ірпені, гуляючи містом, спостерігаю, що люди нерідко ходять без масок. Особисто я ставлюся з відповідальністю до даної епідемічної ситуації, дотримуюсь карантинних норм, ходжу в масці, а іноді навіть у рукавичках, у людних місцях тримаю потрібну дистанцію. А щодо навчання можу сказати, що правильним рішенням є перевести навчальні заклади на дистанційний режим». 


Олексiй, 1 курс:

«COVID-19 — це випробування для людей на їхню готовнiсть спiвпрацювати одне з одним. Щодня я бачу, як люди дуже неохоче дотримуються карантинних заходів, чим наражають на небезпеку не тiльки себе, а й оточуючих. Я стараюсь дотримуватись рекомендацiй для запобiгання коронавiрусу, завжди одягати маску при контактi з людьми, зберігати соцiальну дистанцiю, використовую антисептичнi засоби, а приходячи додому, обов’язково мию руки. Якщо говорити про навчання, то я, як студент першого курсу, не готовий повнiстю перейти на дистанцiйну форму. Чому? По-перше, треба опрацьовувати величезний обсяг матерiалу самостійно. Крім того, маю дуже скептичне ставлення до лекцiй онлайн, бо через поганий зв’язок або через погано налаштований мiкрофон викладача доволi часто iнформацiя не доходить до мене. По-друге, я не контактую з людьми безпосередньо, не бачу їхніх емоцiй, жестикуляцiї. Я дуже засмучений, що нас перевели на дистанцiйне навчання».


Андрiй, 2-й курс:

«Коронавiрус — одна з великих проблем у життi студента. На жаль, позбутися цієї проблеми максимально швидко не вдається