Ірпінські волонтери закликали автомобілістів допомогти доставити продукти ветеранам і дітям війни

96277030_1167019873639370_2563784434180423680_n

Ірпінські волонтери закликали водіїв-добровольців допомогти доставити продуктові набори ветеранам і дітям війни та іншим категоріям ірпінців, які потребують підтримки. Про це повідомив у соцмережі керівник волонтерського штабу Антон Головенко.

«Друзі! Знову ми вимушені оголосити мобілізацію волонтерського транспорту! За програмою “Турбота” було придбано більше 2000 продуктових наборів для ветеранів війни та дітей війни. Саме міська програма “Турбота” призначена для підтримки людей, які опинились в тяжких життєвих обставинах. І цього разу від нас потрібна допомога в доставці цих продуктів», — йдеться в повідомленні.

Також, за словами Головенка, волонтери планують доставити продукти й іншим категоріям містян, які зверталися раніше: самотнім людям, багатодітним сім‘ям, хворим, що перебувають в ізоляції.

«Стартуємо завтра, 8 травня, о 10:00 за адресою: вул. Центральна, 55. Відповідні адреси ми вже підготували. Будемо вдячні кожному, хто приєднається!» — зазначив Антон Головенко.

Нагадаємо, раніше перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин повідомляв, що міськрада разом із волонтерським штабом Ірпеня проводять акцію «Привітай ветерана», присвячену 75-річчю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. За словами Маркушина, в рамках програми «Турбота» міська рада виділила кошти на придбання продуктових наборів для ветеранів і дітей війни, які живуть в Ірпені. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!