Ірпінський міськвиконком виділив майже 80 млн грн на будівництво нового корпусу школи №1

photoeditorsdk-export - 2020-02-11T121218.074

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради Київської області на своєму засіданні сьогодні, 11 лютого, затвердив проєктно-кошторисну документацію будівництва нового корпусу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи художнього профілю №1 ім. А. С. Макаренка. На це планується виділити з міського бюджету 79 млн 996 тис. грн.

Як зазначив перший заступник міського голови Олександр Маркушин, проєкт будівництва пройшов державну експертизу. Посадовець нагадав, що новий шкільний корпус буде розрахований на 870 учнів.

Раніше повідомлялося, що міська влада планує збудувати його до початку навчального року й відкрити 1 вересня. У триповерховій будівлі буде 27 класів. Проєктанти врахували вимоги щодо інклюзивності простору – діти з особливими потребами зможуть комфортно пересуватися приміщенням. 

Крім того, на сьогоднішньому засіданні виконкому було затверджено проєктно-кошторисну документацію ще цілої низки ремонтів, реконструкцій і будівельних робіт у місті, зокрема:

  • капітальних ремонтів доріг по вулицях Степанівській і Університетській (від буд. 57/1 до буд. 57-а), у провулках Надсонова (від вул. Лисенка до буд. 8) та Північному (від вул. Університетської до буд. 12), тротуарів по вулицях Покровській, Котляревського, Українській і в провулку Північному, пішохідного переходу біля буд. 11 по вул. Григорія Сковороди, дитячого майданчика по вул. Гайдамацькій, мереж зовнішнього освітлення по вул. Незалежності та мереж електропостачання й зовнішнього освітлення Центру стерилізації тварин;
  • реконструкцій зовнішньої водопровідної мережі у пров. Північному, самопливного каналізаційного колектора на території комбінату «Перемога» та системи управління насосного обладнання каналізаційної насосної станції-8 по вул. Соборній;
  • будівництва зовнішніх інженерних мереж водопроводу й каналізації, зовнішніх інженерних електромереж і споруд для енергоживлення та освітлення по вул. Незалежності, а також паркану на тій же вулиці.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У пам’ять про загиблих захисників в Ірпені відкрили нові меморіальні дошки (відео)

Сьогодні, 19:42

Детальніше
Села Михайлівка-Рубежівка та Забуччя відзначили річницю визволення від російських окупантів

Сьогодні, 19:28

Детальніше
На дрон: в Ірпінському академічному ліцеї провели благодійний ярмарок

Сьогодні, 17:33

Детальніше
В Ірпені обговорили розвиток велосипедної інфраструктури міста

Сьогодні, 15:52

Детальніше
В Ірпені презентували поштовий блок до річниці звільнення Київщини від окупантів (відео)

Сьогодні, 13:59

Детальніше
Світлофорне керування: компанія Ticon запропонувала шляхи вирішення проблеми заторів в Ірпені

Сьогодні, 11:20

Детальніше
Мешканців Ірпеня просять не заходити на територію Ліцею №3 - там тривають будівельні роботи

Сьогодні, 10:17

Детальніше
У лісах Ірпінської громади продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети

Сьогодні, 08:59

Детальніше
Всі новини