Ірпінський міськвиконком затвердив оновлені тарифи на послуги Територіального центру соціального обслуговування

photoeditorsdk-export - 2021-01-26T183319.861

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради сьогодні затвердив оновлені тарифи на платні соціальні послуги для Територіального центру соціального обслуговування. Переглянути розцінки довелося відповідно до законодавства – через зростання мінімальної зарплати й інших затрат.

Тарифи на послуги збільшилися на 4–6 грн. Як пояснили в Терцентрі, аби мінімізувати зростання розцінок, враховували навіть не всі наявні витрати. У результаті вартість одної години роботи не перевищуватиме 80 грн.

У Терцентрі зазначають, що переважну більшість своїх підопічних – тих, у кого немає дітей, хто отримує невеличку пенсію чи має інвалідність – соціальні робітники обслуговують безкоштовно. За послуги платять лише три десятки пенсіонерів (із понад 130) або їхні діти.         

У переліку платних соціальних послуг – 20 найменувань: купівля й доставка товарів і медикаментів, приготування їжі, дрібний ремонт одягу, вологе прибирання, миття вікон, заміна натільної й постільної білизни, надання допомоги при купанні, миття голови, підрізання нігтів, стрижка, супровід у поліклініку, оплата комунальних послуг, обробка присадибної ділянки та ін. Для отримання детальної інформації та укладання договору про такі послуги потрібно звертатися за номерами телефонів (098)5909139, (099)2994506.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!