Ірпінський регіон залишається в «помаранчевій» епідемічній зоні

14_main-v1597740239

Ірпінський регіон ще на тиждень залишається в «помаранчевій» епідемічній зоні. Таке рішення ухвалила сьогодні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також «помаранчевий» рівень епіднебезпеки зберігається в селах Михайлівка-Рубежівка й Забуччя (Києво-Святошинський район), які приєднуються до Ірпінської територіальної громади. Крім того, в «помаранчеву зону» повертається Київ.

Села Козинці й Діброва (Бородянський район), що теж об’єднуються з Ірпенем, а також сусідня Буча — як і раніше, в «жовтій зоні».

Загалом в Україні «жовтий» рівень епідемічної небезпеки встановлено у 269 адміністративних одиницях, що на 5 менше, ніж тижнем раніше, а «помаранчевий» — у 188 містах і районах, що на 62 більше, ніж минулого тижня. До «зеленого» рівня віднесено 158 адміністративних одиниць, а до «червоного» — дві: м. Суми та м. Канів Черкаської області.

Новий розподіл вступить у силу в понеділок, 12 жовтня.

Нагадаємо, як повідомляла пресслужба уряду, правила «зеленої зони» зобов’язують перебувати в громадських будівлях у масці чи респіраторі, перевозити пасажирів у громадському транспорті лише на місцях для сидіння. При проведенні масових заходів може бути не більше одної людини на 5 м²; у кінотеатрах можна заповнювати не більше 50% місць. Заборонене відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебувають понад 50% їхніх учнів (вихованців) та персоналу. Крім того, в регіонах із «зеленим» рівнем епіднебезпеки заборонили проведення дискотек, роботу нічних клубів та інших розважальних закладів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля, а також проведення концертів (крім тих, що проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності).

У «жовтій зоні» зберігаються всі обмеження «зеленого» епідемічного рівня, а також забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку. Біля входу до закладів чи на заходи потрібно розміщувати інформацію про можливу кількість відвідувачів.

У «помаранчевій зоні», окрім усіх вищеназваних обмежень, забороняється діяльність закладів розміщення (крім готелів), робота спортзалів, фітнес-центрів і закладів культури, робота ресторанів у нічний час, прийом нових змін у дитячі табори, планові госпіталізації (крім допомоги вагітним, породіллям, новонародженим, онкохворим, людям, які потребують паліативної допомоги, та у випадках, коли існує значний ризик для життя чи здоров’я). Під час масових заходів може бути не більше одної людини на 20 м² та не більше 100 учасників загалом.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!